Ua En
language:

«Львівхолод» отримав сертифікати відповідності міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 22000

Наприкінці грудня 2015 року компанія «Львівхолод» отримала сертифікати ISO 9001 та ISO 22000 – свідчення того, що у питаннях контролю за безпекою харчової продукції система менеджменту компанії відповідає міжнародним стандартам.

За словами Президента ТВК «Львівхолод» Богдана Козака, з одного боку це додає впевненості, бо компанія пройшла певні іспити. З іншого – є розуміння того, що це великий аванс довіри до підприємства, тому треба працювати далі. Він також зазначив, що на сьогоднішній день через процедуру сертифікації за стандартами ISO в Україні пройшли менше 5% підприємств харчової промисловості, тож керівництву компанії імпонує, що «Львівхолод» входить у ці 5%.

Як відомо, станом на сьогодні система управління якістю ISO 9001 – найбільш авторитетна в світі, її використовують більше ніж 1 000 000 організацій в 161 країні. У свою чергу ISO 22000 – це низка міжнародних стандартів, кожен з яких присвячений різним аспектам управління безпекою продуктів харчування. Зокрема стандарти 22000 – це система управління безпекою виробництва харчових продуктів: від контролю якості сировини, матеріалу упаковки, до реалізації готової продукції кінцевим споживачам.

Щоб отримати міжнародні сертифікати, компанія «Львівхолод» пройшла через ретельний аудит: «це і якість продукції в торговій мережі компанії, і особиста гігієна, і вимоги щодо мийки обладнання, і вимоги щодо боротьби зі шкідниками. Усі ці вимоги були впроваджені повністю, адже у випадку якщо є невідповідності, то сертифікат не видається», – підкреслив генеральний директор бюро «Верітас сертифікейшн Україна» Анатолій Звон.

LvivHolod-ISO

© 2014 ТОВ ТВК "ЛЬВІВХОЛОД" | Всі права захищено.