Ua En
language:

Президента компанії «Львівхолод» визнали підприємцем року

За підсумками регіональної програми «Людина року – 2015» підприємцем року став президент компанії «Львівхолод» Богдан Козак. Вручення нагород відбулося 11 червня 2015 року під час п’ятої офіційній церемонії «Люди Львова» на Арені Львів.
Як відомо, регіональна програма «Людина року» покликана визначати та відзначити людей, що роблять відчутний внесок у розвиток та створення позитивного іміджу Львівщини. Впродовж п’яти років найдостойніших підприємців, представників шоу- та медіа-бізнесу, благодійників, а також політиків і громадських діячів визначають незалежні експерти й громадськість.
У виборі кращого підприємця року вирішальним для експертів став той факт, що завдяки принциповому рішенню Богдана Козака з 1 лютого компанія «Львівхолод» першою в Україні повністю відмовилась від продажу російських товарів у власній мережі «Рукавичка», яка входить в десятку найбільших за кількістю торгових точок мереж України. За словами організаторів заходу, заслужені нагороди та почесні відзнаки отримали ті люди, які творять історію Львова – своєю працею, натхненням, силою та вірою.

© 2014 ТОВ ТВК "ЛЬВІВХОЛОД" | Всі права захищено.