Ua En
language:

Сумлінний платник податків та надійний бізнес-партнер

ТВК «Львівхолод» визнано сумлінним платником податків у галузі торгівлі та послуг за результатами Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2012», організованого Асоціацією платників податків України.

Асоціація платників податків вже втретє стає ініціатором такого заходу. До участі у ньому допускаються юридичні особи-платники податків без податкового боргу та за відсутності порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку. Критеріями оцінювання є: своєчасність та сума сплачених податків (за виключенням непрямих податків); податкова дисципліна; кількість робочих місць та рівень середньої заробітної плати на підприємстві; наявність проведених соціальних програм та благодійних акцій, а також ступінь важливості виду підприємницької діяльності для регіону та національної економіки.

За результатами рейтингу підприємство отримує не лише суспільне визнання та вдячність від держави за виконання своїх податкових зобов’язань, а також публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.

© 2014 ТОВ ТВК "ЛЬВІВХОЛОД" | Всі права захищено.