Ua En
language:

Львівхолод на Весняному діловому форумі

19 квітня у Львові відбувся п’ятий Весняний діловий форум. У ньому взяли участь понад 150 осіб, серед яких представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівники банківських установ, успішні підприємці, працівники ІТ-середовища.

З року в рік Весняний діловий форум інформує про поточний стан економіки України та перспективи її розвитку. Своєю присутністю захід вшанували: міський голова Львова Андрій Садовий, президент Американської Торгівельної Палати в Україні Хорхе Зукоскі, директор інвестиційно-банківського департаменту ІС Dragon Capital Брайан Бест, народний депутат України Віктор Пинзеник, перший заступник Голови Правління ПАТ «Банк Кіпру» Нікос Софроніу, проректор Українського Католицького Університету Юрій Логуш та інші.

Свою доповідь на цьогорічному Весняному діловому презентував і генеральний директор ТзОВ ТВК «Львівхолод» Богдан Козак. У своєму виступі він розповів про загальноекономічні тенденції в державі та коротко зупинився на основних перепонах, які заважають розвиватися підприємництву в Україні. На завершення доповіді Богдан Козак поділився з присутніми власними правилами, які допомагають розвиватися його компанії, і додав: «Будь-які перепони можливо здолати. Ми всі разом, зможемо це зробити!»

© 2014 ТОВ ТВК "ЛЬВІВХОЛОД" | Всі права захищено.